Nácvik chytání pádů 13.6. - 14.6.2008


Nácvik proběhne u Hodkovic nad Mohelkou v místě označeném na přiložené mapě jako "Raubířské skály". Začátek v pátek odpoledne, zařízení bude připraveno od cca 14hodin. Nemusíte se dostavit všichni najednou, naopak je vhodné, aby se zájemci rovnoměrně rozložili v čase.

Přístup od vlakového nádraží v Hodkovicích po kolejích směrem Liberec, je to asi 10min. Kousek od kolejí stojí výrazná pískovcová věž (při příjezdu vlakem od Liberce je vidět před Hodkovicemi vlevo od trati), je to kousek za ní doprava nahoru.

Nejlepší přístup při dopravě autem: při příjezdu od Liberce sjet do Hodkovic, přejet do protisměru od Prahy a zaparkovat na parkovišti proti Monroe (je vyznačené na mapě). Na parkovišti je branka, kterou se dá projít přímo ke skalám, BRANKU ZA SEBOU ZAVÍREJTE. Pražáci mají parkoviště ve svém směru. Taky se dá zaparkovat v Hodkovicích u vlakového nádraží a dojít na místo (20min.).

Pod stěnou je velký převis, kde se dá přespat z pátku na sobotu. V sobotu odpoledne něco vylezeme v přilehlých skalních oblastech a na neděli se můžeme domluvit podle počasí na nějakou oblast v Českém Ráji. Sud nezajišťuju, kdo tam bude zůstávat, musí mít občerstvení s sebou!

Všichni nováčci povině, ostatní podle chuti, si vyzkouší: