Poslední slanění 2002


se koná na skautské chatě "Seleška" (na mapě je vedená pod názvem "Na Šestce") v sobotu 2. listopadu 2002. Sraz je v 10:00 (nebo se lze dostavit kdykoli v průběhu dne či večera), půjdeme lézt a naposledy slanit na Oybín. Zdravé lezecké jádro, jako již tradičně, poleze za každého počasí.

Příchod - příjezd: Chata je vyznačená na mapě Lužické Hory 1:50 000, příchod po červené značce z Petrovic nebo autem vyjet z Heřmanic směrem Krompach a za vesnicí orientačně náročně doprava. Omezené možnosti parkování u chaty, obtížná orientace při příjezdu. Je také možné nechat auto za Petrovicemi a udělat si procházku lesem. Výřez z mapy Lužických hor je níže.

Ubytování ze 2.11 na 3.11. ve vlastním spacáku hradí HO LOKO.

Pivo: Pivo si budeme točit sami, půllitry s sebou! Není to hospoda - konzumace vlastních přinesených nápojů je vítána. Každý, kdo má doma destilační přístroj, má příležitost pochlubit se kamarádům.

Stravování: Co si kdo přinese; k dispozici je kuchyňka a krb, ve kterém se dají opékat buřty.

Možnost lezení v Německu na Oybíně - 35 minut pěšky od chaty. Autem se dá popojet do Dolní Světlé, odkud je to kousek na Falkenstein a do oblasti Jonsdorf. PASY S SEBOU!

Hudební nástroje s sebou!

Případné dotazy: honzadrn@volny.cz

Výřez mapy Lužických hor s vyznačenou polohou skautské chaty "Na Šestce":