Poslední slanění 2003


se koná v tradičním prostředí skautské chaty "Seleška" (na mapě je vedená pod názvem "Na Šestce"). Začátek akce je v sobotu 15. listopadu 2003 v 9:45 u chaty (nebo se lze dostavit kdykoli v průběhu dne či večera). Zdravé lezecké jádro, jako již tradičně, poleze za každého počasí. Na sobotu večer je plánována výroční schůze, které se nikdo nemusí bát, neboť během ní bude povolena konzumace alkoholických nápojů v libovolném množství.

Příchod - příjezd: Chata je vyznačená na mapě Lužické Hory 1:50 000, příchod po červené značce z Petrovic nebo autem vyjet z Heřmanic směrem Krompach a za vesnicí orientačně náročně doprava. Příjezdová cesta je vyznačená na přiloženém výřezu z turistické mapy Lužických hor plnou slabou čarou a obchází z J "Kančí Vrch". Kromě posledního úseku těsně před chatou má cesta asfaltový povrch.

Ubytování od 15.11 do 17.11 hradí HO LOKO. Vlastní spacáky!!! V pondělí 17.11. je státní svátek. Vzhledem k tomu, že předpokládáme kvalitní počasí, několik zájemců se přihlásilo na přípravné soustředění na "Jizeského Člověka", plánované na 16.-17.11. V přípravném výboru je Pepis, Panda, DRN a David Kofr.

Pití: Není to hospoda - konzumace vlastních přinesených nápojů je vítána. Každý, kdo má doma destilační přístroj, má příležitost pochlubit se kamarádům. O tom, zda budeme zajišťovat sud piva (a jestli to budou Svijany nabo Konrád), proběhne hlasování na listopadové schůzi.

Stravování: Co si kdo přinese, to si může sníst, nebo taky může potěšit kamarády; k dispozici je kuchyňka a krb, ve kterém se dají opékat buřty.

Možnost lezení a turistiky je v Německu v okolí Oybína - různé lezecké oblasti ve vzdálenosti 2 - 6 km od chaty. Mám staršího a novějšího německého průvodce. Kromě oblasti Rossensteine je tam tvrdý písek, na kterém se dá lézt i za mokra. Autem se dá popojet 10km do Dolní Světlé, odkud je to kousek na Falkenstein a do oblasti Jonsdorf. PASY S SEBOU!

Hudební nástroje s sebou!

Případné dotazy: honzadrn@volny.cz

Výřez z turistické mapy Lužických hor s vyznačenou polohou skautské chaty "Na Šestce":