Poslední slanění 2004


proběhne 13-.14.11.2004 na Horo-chatě TJ Lokomotiva v Bedřichově v Jizerských horách. Sraz na chatě je od 17:30. Zdravé jádro HO uspořádá v sobotu lezeckou akci v Jizerkách. Sraz bude v 9:00, detaily doladíme ráno před lezením podle počasí. Případné dotazy honzadrn@volny.cz.

Příchod - příjezd: Horo Chata TJ Lokomotiva se nachází proti centrálnímu parkovišti v Bedřichově, na začátku běžeckých tratí.

Ubytování noc z 13.11/14.11 hradí HO LOKO. Vlastní spacáky s sebou.

Pití: Není to hospoda - konzumace vlastních přinesených nápojů je vítána. Každý, kdo má doma destilační přístroj, má příležitost pochlubit se kamarádům. V rámci akce "HO Loko podporuje malé pivovary", kterou jsme zahájili 6.-7.11.2004 v hospůdce u Balabánů pitím poličské desítky, jsou zajištěny dva sudy piva Malý Rohozec 11°. Údajně bude k dispozici i chladící zařízení. Pivo se bude prodávat za mírný poplatek. Půllitry s sebou, na chatě asi nebude dost nádob!

Stravování: Co si kdo přinese, to si může sníst, nebo taky může potěšit kamarády.

Program: Je zajištěna elektro-akustická basa i s kvalitním hráčem a několik kytaristů s kytarami. Další hudební nástroje s sebou v libovolném množství! Tentokrát nemusíme dělat výroční schůzi, ta je 1x za dva roky a byla minule, takže nebudeme muset přerušovat zábavu z důvodu hlasování.

První dvě až tři hodiny, podle toho jak dlouho budu střízlivý, budu vybírat příspěvky TJ a ČHS, vemte si s sebou peníze. TJ studenti 100,-, ostatní 200,-. ČHS do 18let 140,-, nad 18 300,-, registrační poplatek pro nového člena 50,-.