Poslední slanění 2001


se koná na skautské chatě "Seleška" (na mapě vedená pod názvem "Na Šestce") v sobotu 20. října 2001. Chata bude otevřená od 11:00. Předpokládá se, že v případě příznivého počasí se ti, kdo půjdou lízt, domluví na dřívějším odjezdu a na chatu dorazíme až po lezení. Zdravé lezecké jádro samozřejmě, jako již tradičně, poleze za každého počasí.

Příchod - příjezd: Chata je vyznačená na mapě Lužické Hory 1:50 000, příchod po červené značce z Petrovic nebo autem z Heřmanic vyjet na Krompach a za vesnicí orientačně náročně doprava. Omezené možnosti parkování u chaty, obtížná orientace při příjezdu, konec příjezdové cesty před chatou na hranici sjízdnosti! Kdo to tam moc neznáte, nechejte raději auto za Petrovicemi a udělějte si procházku lesem. Taky se dá dojet autem do Oybína (přes Žitavu), zaparkovat na parkovišti Kammloch (je zadarmo) a večer po lezení dojít po červené značce pěšky na chatu (15 min.). Výřez z mapy Lužických hor je níže.

Ubytování ze 20. na 21.10.: Ve vlastním spacáku, hradí HO LOKO.

Pivo: KONRÁD 11° za 10Kč. Půllitry s sebou! (Pivo si budeme točit sami, není to hospoda - konzumace vlastních přinesených nápojů je možná).

Stravování: Každý sám, údajně je tam krb, ve kterém se dají opékat buřty.

Možnost lezení v Německu na Oybíně - 20 minut pěšky od chaty. V neděli asi zajedeme do Světlé pod Luží a půjdeme na Falkenstein a do Jonsdorfu. PASY S SEBOU! Nejnovějšího průvodce OYBIN a JONSDORF mám, budu mít s sebou i jeho kopii na půjčení.

Hudební nástroje s sebou!

Případné dotazy: honzadrn@volny.cz

Výřez mapy Lužických hor s vyznačenou polohou skautské chaty "Na Šestce":