Poslední slanění 2006


se koná na skautské chatě "Seleška" (na mapě vedená pod názvem "Na Šestce") v sobotu 11. listopadu 2006. Chata bude otevřená od 10:00. Zdravé lezecké jádro samozřejmě, jako již tradičně, poleze za každého počasí. V případě totální nepřízně počasí je možné volitelně popojet autem do Dolní Světlé a odtud jít pěšky na feratu v Jonsdorfu. Přímo na česko-německých hranicích u Dolní Světlé je lezecky významná skála Falkenstein (20min. od parkoviště v Dolní Světlé).

Příchod - příjezd: Chata je vyznačená na mapě Lužické Hory 1:50 000, příchod po červené značce z Petrovic nebo autem u Jablonného v Podještědí odbočit z hlavní silnice (ve směru Liberec - Nový Bor) doprava do Heřmanic, z nich vyjet směr Krompach a těsně za vesnicí odbočit doprava po úzké asfaltce (označené zákazem vjezdu). Omezené možnosti parkování u chaty, obtížná orientace při příjezdu. Taky se dá dojet autem do Oybína (přes Žitavu), zaparkovat na parkovišti Kammloch (je zadarmo) a večer po lezení dojít po červené značce pěšky na chatu (20 min.). Výřez z mapy Lužických hor je níže.

Ubytování z 11. na 12.11.: Ve vlastním spacáku, hradí HO LOKO.

Pivo: Svijany 11°. Půllitry s sebou! Konzumace vlastních přinesených nápojů je možná a vítaná.

Stravování: Z vlastních zásob. Na chatě je kuchyňka s nádobím.

Možnost lezení v Německu na Oybíně - 30 minut pěšky od chaty. PASY S SEBOU!

Průvodce OYBIN a JONSDORF máme, jedna kopie ja na půjčení v oddílové knihovně a je k dispozici i v pdf.

Hudební nástroje s sebou!

Případné dotazy: HoLokoLbc@quick.cz

Výřez turistické mapy Lužických hor s vyznačenou polohou chaty "Na Šestce". Na mapě najdete i parkoviště v Dolní Světlé, skálu Falkenstein, příchod z chaty "Na Šestce" do Německa po červené značce, parkoviště v sedle Kammloch a lezecké oblasti Oybin a Jonsdorf: