ZLATÝ CEPÍN 2006

za podpory Statutárního města Liberce a ATJSK ČR

výsledková listina

Start. číslo

Jméno

Ročník

Oddíl

Úsek

Čas/úsek

Poř. jedn.

Čas celkem

Pořadí

15

Dohnal Ondřej

1987

SKI Jablonec

1

00:32:32

1

00:32:32

1

15

Sachr Lukáš

1988

SKI Jablonec

2

00:35:21

13

01:07:53

1

15

Krejčí Lukáš

1985

SKI Jablonec

3

00:34:24

6

01:42:17

1

11

Kocumová Zuzana

1979

 

1

00:34:48

10

00:34:48

2

11

Stehlík Daniel

1970

 

2

00:34:33

7

01:09:21

2

11

Meier Radek

1971

 

3

00:32:58

3

01:42:19

2

27

Gotvald Josef

1968

Výlet Liberec

1

00:35:42

15

00:35:42

3

27

Flosman Petr

1970

Výlet Liberec

2

00:35:50

19

01:11:32

3

27

Zurynek Jan

1971

Výlet Liberec

3

00:34:14

5

01:45:46

3

12

Pliska Jiří

1981

Veselý výlet

1

00:32:33

2

00:32:33

4

12

Klapalová Helena

1979

Veselý výlet

2

00:40:46

55

01:13:19

4

12

Mikuš Martin

1982

Veselý výlet

3

00:33:05

4

01:46:24

4

21

Struna Martin

1979

Synové hor Lbc

1

00:34:53

11

00:34:53

5

21

Helmich Jan

1966

Synové hor Lbc

2

00:35:47

18

01:10:40

5

21

Landa Franta

1972

Synové hor Lbc

3

00:35:52

20

01:46:32

5

1

Urbanec David

1970

SKI Mrožové

1

00:34:47

9

00:34:47

6

1

Tuž Jaroslav

1969

SKI Mrožové

2

00:35:29

14

01:10:16

6

1

Bradna Václav

1980

Kooperativa

3

00:36:59

25

01:47:15

6

22

Jisl Jiří

1965

LK Hrabětice

1

00:35:46

17

00:35:46

7

22

Kareis Martin

1965

LK Hrabětice

2

00:37:33

29

01:13:19

7

22

Janoušek Martin

1965

LK Hrabětice

3

00:34:34

8

01:47:53

7

16

Schejbal Petr

1971

DREAM TEAM

1

00:35:45

16

00:35:45

8

16

Zvěřina Petr

1976

DREAM TEAM

2

00:37:25

27

01:13:10

8

16

Zvěřina Jan

1979

DREAM TEAM

3

00:34:56

12

01:48:06

8

9

Tomášek Ondřej

1970

Čepelka TEAM

1

00:36:31

23

00:36:31

9

9

Čepelka František

1960

Čepelka TEAM

2

00:36:22

21

01:12:53

9

9

Drobník Miroslav

1976

Čepelka TEAM

3

00:38:04

33

01:50:57

9

31

Tkalčíková Radka

1972

Radůza TEAM

1

00:38:50

39

00:38:50

10

31

Skořepa Jiří

1972

Radůza TEAM

2

00:36:27

22

01:15:17

10

31

Kovář Zbyněk

1977

Radůza TEAM

3

00:38:18

35

01:53:35

10

5

Rinn Tomáš - HOUBA

1971

MAKAK

1

00:37:39

31

00:37:39

11

5

Hrubý Abdul

1956

MAKAK

2

00:39:23

44

01:17:02

11

5

Marčík Tomáš

1956

MAKAK

3

00:36:44

24

01:53:46

11

14

Soukup Petr

1966

SO RÁJ

1

00:37:37

30

00:37:37

12

14

Kútek Pavel

1968

SO RÁJ

2

00:39:23

45

01:17:00

12

14

Tůma Jaroslav

1973

SO RÁJ

3

00:37:44

32

01:54:44

12

29

Mader Jan

1971

Výlet Liberec

1

00:37:27

28

00:37:27

13

29

Klejna Jan

1971

Výlet Liberec

2

00:39:38

46

01:17:05

13

29

Antoš Radim

1963

Výlet Liberec

3

00:38:41

38

01:55:46

13

4

Kazda Michal

1969

VERTIKÁL-M

1

00:37:00

26

00:37:00

14

4

Dvorská Marie

1974

VERTIKÁL-M

2

00:43:43

68

01:20:43

14

4

Kejla Karel

1967

VERTIKÁL-M

3

00:42:54

63

02:03:37

14

10

Vrabec Petr

1963

HO Jiskra Tanvald

1

00:45:31

80

00:45:31

15

10

Vrána Zdeněk

1974

HO Jiskra Tanvald

2

00:39:09

41

01:24:40

15

10

Bartůněk Petr

1975

HO Jiskra Tanvald

3

00:39:20

43

02:04:00

15

7

Pařízek Jiří

1962

Slávie Lbc

1

00:41:38

60

00:41:38

16

7

Kučera Luděk

1956

Slávie Lbc

2

00:43:59

70

01:25:37

16

7

Kučera Adam

1986

Slávie Lbc

3

00:38:51

40

02:04:28

16

3

Trávníček Tomáš

1976

Jiskra Hejnice

1

00:40:11

51

00:40:11

17

3

Šoltýs Lukáš

1968

Jiskra Hejnice

2

00:39:16

42

01:19:27

17

3

Veselý Petr

1962

Jiskra Hejnice

3

00:45:05

77

02:04:32

17

17

Hašek Filip

1972

TJ Ještěd Lbc

1

00:40:24

52

00:40:24

18

17

Marek Martin

 

TJ Ještěd Lbc

2

00:41:08

57

01:21:32

18

17

Zeler Aleš

 

TJ Ještěd Lbc

3

00:45:45

81

02:07:17

18

2

Chocholoušek Jiří

1973

TJ MAGIC BAND

1

00:38:37

36

00:38:37

19

2

Chocholoušková Jana

1976

TJ MAGIC BAND

2

00:43:41

67

01:22:18

19

2

Janda Petr

 

TJ MAGIC BAND

3

00:45:12

78

02:07:30

19

19

Čaloun Michal

1968

Český Ráj

1

00:44:38

75

00:44:38

20

19

Duda Michal

1964

Český Ráj

2

00:42:28

62

01:27:06

20

19

Skácel Dalibor

1968

Český Ráj

3

00:41:08

58

02:08:14

20

13

Mašek Petr

1970

Vichr z hor M. Boleslav

1

00:44:13

71

00:44:13

21

13

Rovný Jiří

1964

Vichr z hor M. Boleslav

2

00:44:34

74

01:28:47

21

13

Zedník Miloslav

1967

Vichr z hor M. Boleslav

3

00:40:11

50

02:08:58

21

20

Ježek Jiří

1973

Lesní zvěř Lbc

1

00:40:44

54

00:40:44

22

20

Pinkas Daniel

1971

Lesní zvěř Lbc

2

00:39:55

48

01:20:39

22

20

Pacal Josef

1961

Lesní zvěř Lbc

3

00:48:33

85

02:09:12

22

6

René Wiedeman

1973

HO LOKO LBC

1

00:38:38

37

00:38:38

23

6

Nevečeřal Marek

1982

HO LOKO LBC

2

00:49:55

87

01:28:33

23

6

Kadlec Tomáš

1988

HO LOKO LBC

3

00:40:49

56

02:09:22

23

18

Kusko Jan

1942

HO Jizera Jbc

1

00:46:51

82

00:46:51

24

18

Soukup Pavel

1957

HO Jizera Jbc

2

00:43:08

65

01:29:59

24

18

Tauchman Jiří

1959

HO Jizera Jbc

3

00:40:10

49

02:10:09

24

28

Hojač Vojtěch

1990

Jiskra Tanvald

1

00:43:48

69

00:43:48

25

28

Popr Ruda

 

Jiskra Tanvald

2

00:43:19

66

01:27:07

25

28

Hojač Mojmír

1958

Jiskra Tanvald

3

00:43:06

64

02:10:13

25

23

Švábek Karel

1965

HK Ml. Boleslav

1

00:38:18

34

00:38:18

26

23

Švábková Šárka

1965

HK Ml. Boleslav

2

00:52:14

90

01:30:32

26

23

Patkoló Štefan

1973

HKP Jičín

3

00:39:46

47

02:10:18

26

30

Macek Petr

1978

A5 Tábor

1

00:41:14

59

00:41:14

27

30

Kytýrová Laďka

1952

Pošta Kokonín

2

00:50:34

88

01:31:48

27

30

Košátko Petr

1967

SPINFIT Lbc

3

00:40:43

53

02:12:31

27

26

Francírek Jan

1979

HO Rychlá stopa

1

00:44:23

73

00:44:23

28

26

Aur Filip

1980

HO Rychlá stopa

2

00:47:17

84

01:31:40

28

26

Bóhm Marian

1979

HO Rychlá stopa

3

00:42:27

61

02:14:07

28

24

Schmied Petr

1949

HO Loko Liberec

1

00:46:59

83

00:46:59

29

24

Kvasnička Pavel

1948

HO Loko Liberec

2

00:49:32

86

01:36:31

29

24

Podolák Josef

1950

HO Loko Liberec

3

00:44:15

72

02:20:46

29

8

Habán Petr

1962

ROCK SPORT

1

00:50:53

89

00:50:53

30

8

Prášek Artur

1962

ROCK SPORT

2

00:44:52

76

01:35:45

30

8

Janda Petr

1962

ROCK SPORT

3

00:45:17

79

02:21:02

30

25

Ursíny Michal

1978

 

1

00:57:23

92

00:57:23

31

25

Zrůst Jan

1975

 

2

01:13:56

93

02:11:19

31

25

Chlum Lukáš

1976

 

3

00:54:29

91

03:05:48

31