Zlatý cepín 2008
za podpory Statutárního města Liberce a ATJSK ČR
Výsledková listina - zkrácená trať 3x8km
Start. č. Jméno Oddíl Úsek Čas/úsek Poř. jedn. Čas celkem Pořadí
14 Krejčí L. Laponci 1 0:19:42,6 14 1
Kysilka T. 2 0:18:31,7 7 0:38:14,3
Šefl Juřáš   3 0:16:58,5 5 0:55:12,8
7 Pliska J. Veselý Výlet 1 0:18:35,5 6 2
Klapalová H. 2 0:23:15,2 28 0:41:50,7
Mikuš M.   3 0:15:54,6 1 0:57:45,3
18 Gotvald J. Výlet Liberec 1 0:19:59,6 16   3
Flosman P. 2 0:21:04,6 19 0:41:04,2
Zurynek J.   3 0:16:45,5 4 0:57:49,7
15 Kocumová Z.   1 0:19:18,7 12   4
Česenek Z. 2 0:21:07,6 20 0:40:26,3
Stehlík D.   3 0:18:46,2 10 0:59:12,5
6 Landa F. Synové Hor II 1 0:19:52,5 15   5
Sedláček M. 2 0:20:51,4 18 0:40:43,9
Urbánek P.   3 0:18:41,9 9 0:59:25,8
19 Máder J. Mrožové na Výletu 1 0:21:26,7 21   6
Fišer R. 2 0:21:58,5 22 0:43:25,2
Tuž J.   3 0:18:41,2 8 1:02:06,4
13 Homolka P. Český Ráj 1 0:22:41,7 25   7
Cicvárek J. 2 0:23:49,5 34 0:46:31,2
Meier R.   3 0:16:18,6 2 1:02:49,8
9 Mayer S. HO Loko Liberec 1 0:22:17,7 24   8
Vejvoda P. 2 0:24:29,5 37 0:46:47,2
Plecháč P.   3 0:16:31,5 3 1:03:18,7
1 Zedník M. H.K. Mladá Boleslav 1 0:23:34,9 30   9
Rovný J. 2 0:26:35,6 43 0:50:10,5
Śvábek K.   3 0:19:40,9 13 1:09:51,4
12 Salák M. HK NMPSM 1 0:29:14,8 51   10
Śámal J. 2 0:21:58,8 23 0:51:13,6
Blažek P.   3 0:19:14,4 11 1:10:28,0
17 Kejla K. TJ Český Ráj 1 0:22:58,6 26   11
Marek M. 2 0:23:16,7 29 0:46:15,3
Kazda M.   3 0:25:30,0 41 1:11:45,3
16 Hašek  F. HO Ještěd 1 0:23:40,6 32   12
Hanzálek P. 2 0:25:00,0 38 0:48:40,6
Zeler A.   3 0:23:38,8 31 1:12:19,4
11 Hojač M. Jiskra Tanvald 1 0:25:17,6 39   13
Dumek V. 2 0:24:24,6 35 0:49:42,2
Dumek U.   3 0:24:25,7 36 1:14:07,9
10 Mifek Tomáš MAKAK 1 0:27:32,8 47   14
Hausmann J. 2 0:26:47,7 44 0:54:20,5
Marčík T.   3 0:20:42,4 17 1:15:02,9
4 Janda P. LIAZ Jablonec n.N. 1 0:25:20,6 40   15
Habán P. 2 0:30:00,1 56 0:55:20,7
Prášek A.   3 0:23:14,8 27 1:18:35,5
2 Klonfar M. Vyšehrad 1 0:25:48,9 42   16
Černoch J. 2 0:27:31,6 46 0:53:20,5
Holcman T.   3 0:29:46,7 54 1:23:07,2
8 Sivek M. HO Loko Liberec 1 0:29:20,1 52   17
Tarasov S. 2 0:31:12,3 57 1:00:32,4
Kvasnička P.   3 0:23:46,5 33 1:24:18,9
5 Podrazil K. HK NMPSM 1 0:29:54,2 55   18
Bezděk J. 2 0:29:13,9 50 0:59:08,1
Kvasnička P.   3 0:26:50,3 45 1:25:58,4
3 Murmak J. HO KOK Kladno 1 0:29:04,9 49   19
Kusko J. 2 0:29:21,9 53 0:58:26,8
Pacovský T.   3 0:28:17,3 48 1:26:44,1